Наше меню

Різноманітний кави, багатогранний!

Як наші смаки! Тільки вибирай!

Знайдіть свій - особливий, унікальний

в «StarKava», де для Вас - кавовий рай!

Напевно ніхто з Вас, дорогі друзі, не зможе назвати точну дату, коли він вперше спробував дивовижні напої на основі «еспресо» - латте, капучіно, мокко, маккіато ...

Але ось смак цього дивного союзу кави з молоком, думаю, Ви запам'ятали і полюбили «з першого ковтка»!

«StarKava» намагається підібрати ключ до кожного серця своїх обожнюваних клієнтів. Саме тому в нашому «меню» - тільки самі визнані, обрані напої, що заслужили загальну любов.

Вони просто підкорюють своєю гармонійною дуалістичності, витонченістю, своїм розкішним смаком і ароматом! ..

Еспрессо - грандіозний загальний «любимчик». Справжній аристократ кавовій ієрархії. Він популярний у всьому світі, а особливо в країнах Європи. Як я вже зазначала раніше, саме еспресо є основою всіх ароматних кавових напоїв.

 

Маккіато - найекспресивніший, трохи вередлива, як усі «красунчики». Вже він-то напевно знає, чим підкорити! Його тонке поєднання еспресо і легкою, немов хмара, вуалі молочної піни просто зводить з розуму. Ця кава у всю користується своєю чарівністю. Тому, спробувавши його один раз - Ви полюбите його назавжди!

Американо - легко закрутить Вас, віднесе від буденних турбот. Цей витончений напій має дивну магічною здатністю. Він підкорює раз і назавжди. І, здається, здатний на мить наблизити Вас до такої заповітної «американської мрії».  

 

Латте - спекотний еспресо, закрутивши в романтичному танці з гарячим збитим молоком, не залишить байдужими пристрасних натур, що обожнюють дивовижні поєднання!

 

 

Капучіно - чарівний тандем еспресо і гарячого пінного молока, щедро декорованих шоколадної пудрою, припаде до душі цінителям кремовою розкоші. Наш капучіно, безперечно, подарує Вам саме вишукане смакове задоволення.  

 

 


Мокка - немов створений для максималістів, які не визнають рамки та обмеження. Адже в ньому поєдналися і еспрессо з шоколадом, і гаряче пінне молоко, і шоколадна пудра. Це ж просто смакове пишність в кожному ковтку!

Гарячий шоколад - такий гарячий, такий шоколадний ... Легко закрутить Вам голову, подарує справжню насолоду. Не кажучи вже про те, що плитка шоколаду або приготований з нього напій, що вживається 1 раз на тиждень, в середньому продовжує життя на 1 рік і навіть омолоджує організм. А, як борець з інфарктом, інсультом і депресією - шоколад абсолютний лідер. Насолоджуйтесь гарячим шоколадом, адже він підвищує вашу сексуальність!

І, нарешті, найяскравіший, завершальний, і такий важливий в кавовому арте штрих - «Топпінг». «StarKava» подбала про те, щоб у кави присутні нотки Ваших улюблених фруктових десертів. Якщо Вам хочеться чогось особливого, наші топпинги: карамель, полуниця, вишня, шоколад, ваніль, банан і м'ятний сироп - для Вас!

А для особливо вибагливих клієнтів - наші незрівнянні спеції. Це і кориця, і кардамон, імбир, мускатний горіх, гвоздика, цедра апельсина і лимона! ..

 

Балуйте себе найсмачнішими напоями від «StarKava»!

Спасибо! Ваше замовлення прийнято!
Ми в Вконтакті
Ми на Facebook
Ми в Twitter
Twitter